555775-2026 - Ergebnis
Tschechien – Computeranlagen und Zubehör – Dynamický nákupní systém: NÁKUP ICT KOMODIT
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém: NÁKUP ICT KOMODIT
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zavedení dynamického nákupního systému pro nákup vybraných předmětů standardní techniky informačních a komunikačních technologií dle klasifikace CPV kódů uvedených v čl. 3.5. zadávací dokumentace. Předmět veřejné zakázky je specifikován touto textovou částí zadávací dokumentace včetně všech příloh. Předmět veřejné zakázky bude plněn na základě uzavřených dílčích smluv, jejichž podmínky budou stanoveny vždy při zadávání konkrétní veřejné zakázky v rámci DNS. Dynamický nákupní systém není rozdělen do kategorií dle § 138 odst. 1 ZZVZ a zavádí se na dobu neurčitou nebo do vyčerpání částky 150 000 000 Kč bez DPH.
Vorherige Bekanntmachung12579-2024
Interne KennungMOU 464 944
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensZadávání VZ v dynamickém nákupním systému dle § 138 ZZVZ a násl.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30231300 Bildschirme, 30191200 Overheadprojektoren, 32413100 Router für Netzwerke, 30234000 Speichermedien, 30213000 Personalcomputer, 30213200 Tablettcomputer, 30237200 Computerzubehör, 48620000 Betriebssysteme, 32321000 Fernsehbildprojektionseinrichtungen, 30231310 Flachbildschirme, 30120000 Fotokopier- und Offsetdruckgeräte, 30124000 Teile und Zubehör für Büromaschinen, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30216100 Optische Leser, 30232100 Drucker und Plotter, 30232110 Laserdrucker, 30232130 Farbgrafikdrucker
5. Los
LosLOT-0001
TitelNotebook I
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka notebooků, dle specifikace a za podmínek vymezených v příloze č. 2 výzvy (vzor smlouvy).
Interne Kennung1
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
LosLOT-0003
TitelNotebook III
Interne Kennung3
LosLOT-0002
TitelNotebook II
Interne Kennung2