555787-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej w ramach zadania pn.” Legnicki Inkubator Przedsiębiorczości – przebudowa istniejącego budynku Kina Ognisko"
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOpracowanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej w ramach zadania pn.” Legnicki Inkubator Przedsiębiorczości – przebudowa istniejącego budynku Kina Ognisko"
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z uzyskaniem ostatecznej decyzji o pozwoleniu na budowę dla zadania pn.” Legnicki Inkubator Przedsiębiorczości – przebudowa istniejącego budynku Kina Ognisko” (dalej: Dokumentacji projektowej) oraz udzielanie odpowiedzi na pytania dotyczące zakresu Dokumentacji projektowej w ramach odrębnego postępowania na roboty budowlane wszczętego przez Zamawiającego. 2. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia określa: a) Program Funkcjonalno- Użytkowy wraz z załącznikami (dalej: PFU), b) Inwentaryzacja uproszczona z 1997 r. c)Inwentaryzacja szkicowa z 2024 r., d) Informacja właściwego organu odpowiedzialnego za gospodarkę wodną, e) Pismo z WPEC Legnica S.A. o możliwości przyłączenia sieci ciepłowniczej, f) Informacja o możliwości przyłączenia odbiorcy do sieci elektroenergetycznej NN ora dostaw energii elektrycznej z Tauron Dystrybucja. 3. Na zakres Dokumentacji projektowej składa się: a) uzyskanie mapy do celów projektowych, b)opracowanie projektu architektoniczno-budowlanego oraz projektu zagospodarowania terenu dla każdej z branż, wraz ze wskazaniem lokalizacji wyposażenia i sprzętu wykazanego w załączniku nr 9a do PFU, c) projekt techniczny z podziałem na branże, d) specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót (STWiORB), e) przedmiar robót wraz z kosztorysem inwestorskim, f) zbiorcze zestawienie kosztów sporządzone w oparciu o załącznik do SWZ, g) wizualizacja obiektu, h) warunki techniczne, opinie, uzgodnienia, decyzje administracyjne, w tym decyzję Dolnośląskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków (dalej: DWKZ) i pozwolenia wymagane przepisami prawa i procedurami organów oraz gestorów sieci, niezbędne do prawidłowego i kompletnego wykonania przedmiotu zamówienia, w tym: decyzję o pozwoleniu na budowę, i) informacja dotycząca bezpieczeństwa i ochrony zdrowia (BIOZ).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf, 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden
5. Los
LosLOT-0001
TitelOpracowanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej w ramach zadania pn.” Legnicki Inkubator Przedsiębiorczości – przebudowa istniejącego budynku Kina Ognisko
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z uzyskaniem ostatecznej decyzji o pozwoleniu na budowę dla zadania pn.” Legnicki Inkubator Przedsiębiorczości – przebudowa istniejącego budynku Kina Ognisko” (dalej: Dokumentacji projektowej) oraz udzielanie odpowiedzi na pytania dotyczące zakresu Dokumentacji projektowej w ramach odrębnego postępowania na roboty budowlane wszczętego przez Zamawiającego. 2) Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia określa: a) Program Funkcjonalno- Użytkowy wraz z załącznikami (dalej: PFU), b) Inwentaryzacja uproszczona z 1997 r. c) Inwentaryzacja szkicowa z 2024 r. d) Informacja właściwego organu odpowiedzialnego za gospodarkę wodną e) Pismo z WPEC Legnica S.A. o możliwości przyłączenia sieci ciepłowniczej, f) Informacja o możliwości przyłączenia odbiorcy do sieci elektroenergetycznej NN ora dostaw energii elektrycznej z Tauron Dystrybucja. 3) Na zakres Dokumentacji projektowej składa się: a) uzyskanie mapy do celów projektowych, b) opracowanie projektu architektoniczno-budowlanego oraz projektu zagospodarowania terenu dla każdej z branż, wraz ze wskazaniem lokalizacji wyposażenia i sprzętu wykazanego w załączniku nr 9a do PFU, c) projekt techniczny z podziałem na branże, d) specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót (STWiORB), e) przedmiar robót wraz z kosztorysem inwestorskim, f) zbiorcze zestawienie kosztów sporządzone w oparciu o załącznik do SWZ, g) wizualizacja obiektu, h) warunki techniczne, opinie, uzgodnienia, decyzje administracyjne, w tym decyzję Dolnośląskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków (dalej: DWKZ) i pozwolenia wymagane przepisami prawa i procedurami organów oraz gestorów sieci, niezbędne do prawidłowego i kompletnego wykonania przedmiotu zamówienia, w tym: decyzję o pozwoleniu na budowę, i) informacja dotycząca bezpieczeństwa i ochrony zdrowia (BIOZ).
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak opcji i wznowień