See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy implantów ortopedycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy implantów i asortymentu ortopedycznego dla Wojewódzkiego Szpitala Wielospecjalistycznego im. dr. Jana Jonstona w Lesznie w asortymencie i ilościach określonych w ust.3.3. do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 444628-2026
Interne Kennung: DZ-751-52/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33183000 Orthopädische Hilfsmittel, 33183200 Orthopädische Prothesen, 33162200 OP-Instrumente
5. Los
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet 1 - Implanty do kompleksowego zaopatrzenia złamań kończy górnych i dolnych, płytki i gwoździe oraz endoprotezy głowy kości promieniowej
Beschreibung: Pakiet 1- Implanty do kompleksowego zaopatrzenia złamań kończy górnych i dolnych, płytki i gwoździe oraz endoprotezy głowy kości promieniowej
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33162200 OP-Instrumente
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet 2 – Implanty do kompleksowego zaopatrzenia złamań kończyn górnych i dolnych
Beschreibung: Pakiet 2 – Implanty do kompleksowego zaopatrzenia złamań kończyn górnych i dolnych
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet 3 – Membrany do leczeniu ubytków chrzęstnych
Beschreibung: Pakiet 3 – Membrany do leczeniu ubytków chrzęstnych
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Haupteinstufung (cpv): 33183000 Orthopädische Hilfsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet 4 – Zestaw do artroskopowej rekonstrukcji więzadła krzyżowego szycia łąkotek rewizji więzadła oraz zaopatrzenia złamań kostki bocznej
Beschreibung: Pakiet 4 – Zestaw do artroskopowej rekonstrukcji więzadła krzyżowego szycia łąkotek rewizji więzadła oraz zaopatrzenia złamań kostki bocznej
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33183000 Orthopädische Hilfsmittel, 33162200 OP-Instrumente
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet 5 – Gwoździe odpiętowe
Beschreibung: Pakiet 5 – Gwoździe odpiętowe
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33162200 OP-Instrumente
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet 6 – Implanty do złamania kończyny górnej z obojczykiem wraz z drobnymi kośćmi ręki i stopy
Beschreibung: Pakiet 6 – Implanty do złamania kończyny górnej z obojczykiem wraz z drobnymi kośćmi ręki i stopy
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33162200 OP-Instrumente, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet 7 – Substytut tkanki kostnej i chrząstki stawowej
Beschreibung: Pakiet 7 – Substytut tkanki kostnej i chrząstki stawowej
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet 8 – Zestaw do rekonstrukcji więzozrostu barkowo-obojczykowego
Beschreibung: Pakiet 8 – Zestaw do rekonstrukcji więzozrostu barkowo-obojczykowego
Interne Kennung: Pakiet nr 8
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet 9 – Śruby samowiercące
Beschreibung: Pakiet 9 – Śruby samowiercące
Interne Kennung: Pakiet nr 9
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet 10 – Endoprotezy całkowite pierwszego stawu śródstopno-paliczkowego
Beschreibung: Pakiet 10 – Endoprotezy całkowite pierwszego stawu śródstopno-paliczkowego
Interne Kennung: Pakiet nr 10
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33183200 Orthopädische Prothesen, 33162200 OP-Instrumente
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet 11 – Zestaw do artroskopowej rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego, pierścienia rotatorów oraz łąkotek
Beschreibung: Pakiet 11 – Zestaw do artroskopowej rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego, pierścienia rotatorów oraz łąkotek
Interne Kennung: Pakiet nr 11
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet 12 – Jednorazowe, sterylne ostrza do aparatu SHAVER typ Formula firmy STRYKER
Beschreibung: Pakiet 12 – Jednorazowe, sterylne ostrza do aparatu SHAVER typ Formula firmy STRYKER
Interne Kennung: Pakiet nr 12
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet 13 – Implanty do zaopatrywania uszkodzeń tkanek miękkich m.in.. ACL, ścięgien rotatorów
Beschreibung: Pakiet 13 – Implanty do zaopatrywania uszkodzeń tkanek miękkich m.in.. ACL, ścięgien rotatorów
Interne Kennung: Pakiet nr 13
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet 14 – Spacery z gentamycyną
Beschreibung: Pakiet 14 – Spacery z gentamycyną
Interne Kennung: Pakiet nr 14