See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wraz z montażem kuchenek elektrycznych do zakupionych lokali mieszkalnych w Elblągu w ramach zadania OO Y15 oraz w Olsztynie w ramach zadania OO Y16
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1) Część 1 – Dostawa wraz z montażem kuchenek elektrycznych do zakupionych lokali mieszkalnych w Elblągu; 2) Część 2 – Dostawa wraz z montażem kuchenek elektrycznych do zakupionych lokali mieszkalnych w Olsztynie.
Vorherige Bekanntmachung: 396154-2026
Interne Kennung: BP-DZP.2610.81.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39711361 Elektrische Backöfen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Dostawa wraz z montażem kuchenek elektrycznych do zakupionych lokali mieszkalnych w Elblągu
Beschreibung: Dostawa wraz z montażem kuchenek elektrycznych do zakupionych lokali mieszkalnych w Elblągu
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Dostawa wraz z montażem kuchenek elektrycznych do zakupionych lokali mieszkalnych w Olsztynie
Beschreibung: Dostawa wraz z montażem kuchenek elektrycznych do zakupionych lokali mieszkalnych w Olsztynie
Interne Kennung: Część 2