See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Realizacja robót budowlanych dla zadań w kompleksie 8606 oraz 2201 Biedrusko (55267, 55274, 55275, 55276, 55281)
Beschreibung: Realizacja robót budowlanych dla zadań w kompleksie 8606 oraz 2201 Biedrusko (55267, 55274, 55275, 55276, 55281)
Interne Kennung: 35/WZI/26/WIB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Realizacja robót budowlanych dla zadania 55267 K-2201 Radojewo opisana w dokumentach zamówienia - OPZ, SWZ, umowa