555834-2026 - Ergebnis
Polen – Reparatur- und Wartungsdienste – Serwisy, remonty, konserwacje i przeglądy okresowe, usuwanie usterek i awarii, modernizacje urządzeń i instalacji Pozablokowych w PGE Energia Ciepła S.A Oddział w Krakowie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSerwisy, remonty, konserwacje i przeglądy okresowe, usuwanie usterek i awarii, modernizacje urządzeń i instalacji Pozablokowych w PGE Energia Ciepła S.A Oddział w Krakowie
BeschreibungSerwisy, remonty, konserwacje i przeglądy okresowe, usuwanie usterek i awarii, modernizacje urządzeń i instalacji Pozablokowych w PGE Energia Ciepła S.A Oddział w Krakowie
Vorherige Bekanntmachung347781-2026
Interne KennungPOST/PEC/PEC/UZR/00253/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
LosLOT-0002
TitelCzęść 1 - Urządzenia i instalacje pozablokowe
BeschreibungCzęść 1 - Urządzenia i instalacje pozablokowe
Interne Kennungczęść 1 - POST/PEC/PEC/UZR/00253/2026
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje prawa opcji
LosLOT-0003
TitelCzęść 2 - Urządzenia i instalacje wodno-ściekowe
BeschreibungCzęść 2 - Urządzenia i instalacje wodno-ściekowe
Interne Kennungczęść 2 - POST/PEC/PEC/UZR/00253/2026