55586-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Fahrzeuge für Abfall und Abwasser – Dodávka vozidla pro svoz odpadů
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka vozidla pro svoz odpadů
Beschreibung: Předmětem zakázky je dodávka nového či zánovního vozidla vč. nástavby pro svoz komunálního odpadu vč. jeho nakládky a výsypu s lineárním lisem. Zánovní vozidlo nesmí být starší jak 12 měsíců (rozhodné je datum 1. registrace) a s nájezdem do 8.000 km k datu předání vozidla. Vozidlo bude dodáno vč. poskytování bezplatného záručního servisu po dobu záruky.
Interne Kennung: 3/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené nadlimitní výběrové řízení.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144500 Fahrzeuge für Abfall und Abwasser
5. Los
Los: LOT-0001