555861-2026 - Wettbewerb
Polen – Computeranlagen und Zubehör – 63/ZP/2026 DOSTAWA NOTEBOOKÓW POLEASINGOWYCH dla UŁ
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel63/ZP/2026 DOSTAWA NOTEBOOKÓW POLEASINGOWYCH dla UŁ
Beschreibung4.1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa notebooków poleasingowych dla Uniwersytetu Łódzkiego. 4.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Arkuszu cenowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 4.3. Dostawa obejmuje sprzęt używany. 4.4. Pod pojęciem „dostawa” należy rozumieć dostarczenie na własny koszt i ryzyko urządzeń wymaganych przez Zamawiającego.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamieszczono ogłoszenie wstępne 11579-2026 - https://ted.europa.eu/pl/notice/-/detail/11579-2026
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213500 Taschencomputer
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Optionen
Beschreibung der Optionen4.18. Zamawiający informuje, że działając na podstawie art. 441 ust. 1 Ustawy przy realizacji przedmiotu zamówienia przewiduje wykorzystanie prawa opcji. Zamówienie opisane szczegółowo w Załączniku nr 1 do SWZ będzie stanowić 100% wartości całości (tzw. zamówienie podstawowe). Ponadto dodatkowe maksymalnie 100% wartości umowy będzie realizowane jako (tzw. zamówienie opcjonalne). Z prawa opcji Zamawiający będzie korzystał, gdy zajdzie taka konieczność, w zależności od potrzeb, jedynie w przypadku wykorzystania całości kwoty zamówienia podstawowego w czasie obowiązywania umowy. W celu uruchomienia prawa opcji Zamawiający w momencie gdy zostanie wykorzystane 100% wartości zamówienia podstawowego złoży Wykonawcy drogą mailową oświadczenie woli w przedmiocie skorzystania z prawa opcji. Nie jest wymagana zgoda Wykonawcy na wykonanie prawa opcji. 4.19. Realizacja zamówienia w ramach opcji określonej w pkt 4.18 SWZ będzie polegała na dostawie urządzeń wskazanych w Załączniku nr 1 do SWZ po cenach jednostkowych zaoferowanych przez Wykonawcę w postępowaniu