2. Verfahren
Verfahren
Titel: Huur en onderhoud van (plat) linnen voor woonzorgcentrum De Maaspoorte te Maaseik
Beschreibung: VOORWERP VAN DEZE DIENSTEN Huur en onderhoud van (plat) linnen voor woonzorgcentrum De Maaspoorte te Maaseik. TOELICHTING De aanbestedende overheid wenst een overeenkomst te sluiten voor de huur, het onderhoud, het ophalen en het leveren van (plat) linnen voor woonzorgcentrum De Maaspoorte te Maaseik, met een capaciteit van 124 bewoners. De opdracht omvat het ter beschikking stellen, reinigen, onderhouden, ophalen en terugleveren van het (plat) linnen. De opdrachtnemer voert deze diensten uit met de grootste zorg voor kwaliteit, hygiëne, continuïteit van de dienstverlening en duurzaamheid. Onder plat linnen wordt onder meer verstaan: • hoeslakens; • lakens; • wasbare onderleggers; • kussenslopen; • badhanddoeken; • washandjes; • keukenhanddoeken; • vaatdoeken; • microvezeldoeken. De opdracht omvat tevens het occasioneel wassen en behandelen van besmet linnen, overeenkomstig de geldende hygiëne- en veiligheidsvoorschriften. UITVOERING VAN DE DIENSTVERLENING De opdrachtnemer staat gedurende de volledige looptijd van de opdracht in voor: • het ter beschikking stellen van voldoende plat linnen overeenkomstig de behoeften van het woonzorgcentrum; • het ophalen van het vervuilde linnen; • het reinigen, onderhouden en, waar nodig, herstellen of vervangen van het linnen; • de kwaliteitscontrole van het linnen; • het verpakken en leveren van proper, gebruiksklaar linnen. Het ophalen van het vervuilde linnen en het leveren van het propere linnen gebeuren minimaal twee (2) keer per week volgens een planning die in onderling overleg met de aanbestedende overheid wordt vastgelegd. De inschrijver vermeldt in het offerteformulier de voorgestelde dagen en tijdstippen voor ophaling en levering. Zie voor meer info m.b.t. de dienstverlening deel III van dit bestek. LOOPTIJD De opdracht heeft een initiële looptijd van 1 jaar en kan verlengd worden tot maximaal 4 jaar in totaal (zie hieronder punt II.2). PLAATS VAN DIENSTVERLENING Woonzorgcentrum De Maaspoorte, Sionstraat 21 te 3680 Maaseik
Interne Kennung: PPP049-4215/6134/2026/043
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026/043_1