555865-2026 - Wettbewerb
Polen – Verbandsmaterial – DOSTAWY OPATRUNKÓW DO TERAPII PODCIŚNIENIOWEJ WRAZ Z DZIERŻAWĄ KOMPATYBILNEGO URZĄDZENIA.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWY OPATRUNKÓW DO TERAPII PODCIŚNIENIOWEJ WRAZ Z DZIERŻAWĄ KOMPATYBILNEGO URZĄDZENIA.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów opatrunkowych do terapii podciśnieniowej wraz z dzierżawą kompatybilnych urządzeń. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagane parametry techniczne urządzenia do terapii podciśnieniowej określono w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung04/08/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
5. Los
LosLOT-0001
TitelDOSTAWY OPATRUNKÓW DO TERAPII PODCIŚNIENIOWEJ WRAZ Z DZIERŻAWĄ KOMPATYBILNEGO URZĄDZENIA