See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA SPRZĘTU I APARATURY MEDYCZNEJ
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i aparatury medycznej w podziale na 13 części: Zadanie nr 1 – Ultradźwiękowy aspirator tkanek Zadanie nr 2 – Napędy operacyjne z osprzętem Zadanie nr 3 – Diatermia elektrochirurgiczna z osprzętem Zadanie nr 4 – Histeroskop Zadanie nr 5 – Tor wizyjny do histeroskopu Zadanie nr 6 – Zestaw do artroskopii Zadanie nr 7 – Unit stomatologiczny Zadanie nr 8 – Defibrylatory Zadanie nr 9 - Myjnia do obuwia operacyjnego Zadanie nr 10 - System monitorowania pacjenta wraz z defibrylatorami Zadanie nr 11 - Zestaw narzędzi operacyjnych Zadanie nr 12 - Neuronawigacja Zadanie nr 13 - Mikroskop operacyjny 2.Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę, rozładunek, montaż, uruchomienie i przeszkolenie personelu zgodnie z formularzami asortymentowo – cenowymi stanowiącymi załączniki nr 3.1-3.13 do SWZ i szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia, tabelą warunków technicznych i eksploatacyjnych stanowiących Załączniki nr 1.1.-1.13 do SWZ
Interne Kennung: DZP/PN/32/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Uzasadnienie procedury przyspieszonej: Zamawiający na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 1) ustawy Pzp w związku z art. 138 ust. 1 wyznaczy termin składania ofert nie krótszy niż 15 dni. Skrócenie terminu składania ofert następuje w wyniku wysłania w dniu 17.06.2026 r. wstępnego ogłoszenia informacyjnego. Nr ogłoszenia Dz.U. S:2026-OJS116-00419678 z dn. 18.06.2026 r.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38510000 Mikroskope, 33162100 OP-Ausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 – Ultradźwiękowy aspirator tkanek
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.1 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 – Napędy operacyjne z osprzętem
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.2 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 – Diatermia elektrochirurgiczna z osprzętem
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.3 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 – Histeroskop
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.4 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 – Tor wizyjny do histeroskopu
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.5 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 – Zestaw do artroskopii
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.6 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 – Unit stomatologiczny
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.7 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8 – Defibrylatory
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.8 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9 - Myjnia do obuwia operacyjnego
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.9 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10 - System monitorowania pacjenta wraz z defibrylatorami
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.10 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11 - Zestaw narzędzi operacyjnych
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.11 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12 - Neuronawigacja
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.12 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 13 - Mikroskop operacyjny
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.133 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 13