2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport, zagospodarowanie i unieszkodliwienie odpadów komunalnych i medycznych wytworzonych przez Regionalnego Szpitala w Kołobrzegu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Odbiór, transport, zagospodarowanie i unieszkodliwienie odpadów komunalnych i medycznych wytworzonych przez Regionalnego Szpitala w Kołobrzegu. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 zadania: Zadanie nr 1 Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych wytworzonych przez Regionalny Szpital w Kołobrzegu przy ul. Edmunda Łopuskiego 31-33. Zadanie nr 2 Odbiór, transport i unieszkodliwienie odpadów medycznych wytworzonych przez Regionalny Szpital w Kołobrzegu, ul. Łopuskiego 31-33.
Interne Kennung: EP/27/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art. 138 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający wyznacza termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w art. 138 ust. 1, ponieważ składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1. Zamawiający musi zapewnić ciągłość świadczenia usług związanych z odbieraniem wytworzonych odpadów.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90520000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit radioaktiven, giftigen, medizinischen und gefährlichen Abfällen, 90524000 Dienstleistungen für medizinische Abfälle, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych wytworzonych przez Regionalny Szpital w Kołobrzegu przy ul. Edmunda Łopuskiego 31-33
Beschreibung: Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 6 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 1 - Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych wytworzonych przez Regionalny Szpital w Kołobrzegu przy ul. Edmunda Łopuskiego 31-33
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - Odbiór, transport i unieszkodliwienie odpadów medycznych wytworzonych przez Regionalny Szpital w Kołobrzegu, ul. Łopuskiego 31-33
Interne Kennung: Zadanie nr 2 - Odbiór, transport i unieszkodliwienie odpadów medycznych wytworzonych przez Regionalny Szpital w Kołobrzegu, ul. Łopuskiego 31-33
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90520000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit radioaktiven, giftigen, medizinischen und gefährlichen Abfällen, 90524000 Dienstleistungen für medizinische Abfälle, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen