See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gebouwbeheersysteem HVAC
Beschreibung: Raamovereenkomst voor de levering en programmatie van een gebouwbeheersysteem voor automatische aansturing van de HVAC installaties in de verschillende gebouwen van Infrabel.
Interne Kennung: 0000819435 -TVL
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34940000 Eisenbahnmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 0000819435 -TVL - 1
Beschreibung: Gebouwbeheersysteem HVAC
Interne Kennung: LOT 1 -
Haupteinstufung (cpv): 32400000 Netzwerke