55589-2026 - Ergebnis
Tschechien – Schutz- und Sicherheitskleidung – OOPP a ostatní pracovní oděvy pro výjezdové skupiny a ZOS
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOOPP a ostatní pracovní oděvy pro výjezdové skupiny a ZOS
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je pořízení nových pracovních oděvů a OOPP pro pracovníky zadavatele. Oděvy jsou určeny především pro výjezdové skupiny zadavatele, které budou pracovní oděvy používat při poskytování přednemocniční neodkladné péče a také pro pracovníky Zdravotnického operačního střediska zadavatele. Na základě výsledku zadávacího řízení bude uzavřena rámcová kupní smlouva s jedním vybraným dodavatelem na období 4 let samostatně pro každou část veřejné zakázky. Zadavatel rozdělil zakázku na dvě části: část 1 VZ- Polokošile, Kalhoty, Termoprádlo a část 2 VZ - Bundy, Mikiny, Taktické vesty.
Vorherige Bekanntmachung011266-2022
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPředmětem veřejné zakázky je pořízení nových pracovních oděvů a OOPP pro pracovníky zadavatele. Oděvy jsou určeny především pro výjezdové skupiny zadavatele, které budou pracovní oděvy používat při poskytování přednemocniční neodkladné péče a také pro pracovníky Zdravotnického operačního střediska zadavatele. Na základě výsledku zadávacího řízení bude uzavřena rámcová kupní smlouva s jedním vybraným dodavatelem na období 4 let samostatně pro každou část veřejné zakázky. Zadavatel rozdělil zakázku na dvě části: část 1 VZ- Polokošile, Kalhoty, Termoprádlo a část 2 VZ - Bundy, Mikiny, Taktické vesty.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0003
TitelPolokošile, Kalhoty, Termoprádlo
BeschreibungPředmětem plnění části 1 VZ - Polokošile, Kalhoty, Termoprádlo je pořízení nových pracovních oděvů a OOPP pro pracovníky zadavatele. Oděvy jsou určeny především pro výjezdové skupiny zadavatele, které budou pracovní oděvy používat při poskytování přednemocniční neodkladné péče a také pro pracovníky Zdravotnického operačního střediska zadavatele. Na základě výsledku zadávacího řízení bude uzavřena rámcová kupní smlouva s jedním vybraným dodavatelem na období 4 let.
Interne Kennung1
LosLOT-0004
TitelBundy, Mikiny, Taktické vesty
BeschreibungPředmětem plnění části 2 VZ - Bundy, Mikiny, Taktické vesty je pořízení nových pracovních oděvů a OOPP pro pracovníky zadavatele. Oděvy jsou určeny především pro výjezdové skupiny zadavatele, které budou pracovní oděvy používat při poskytování přednemocniční neodkladné péče a také pro pracovníky Zdravotnického operačního střediska zadavatele. Na základě výsledku zadávacího řízení bude uzavřena rámcová kupní smlouva s jedním vybraným dodavatelem na období 4 let.
Interne Kennung2