555909-2025 - Auftragsänderung
Tschechien – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – ČSSZ - Rámcová dohoda na podporu a rozvoj APV pro pojistné dávky - 2022+
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelČSSZ - Rámcová dohoda na podporu a rozvoj APV pro pojistné dávky - 2022+
Beschreibungpodpora a rozvoj aplikačního programového vybavení pro oblast Nemocenského pojištění - APV NEM
Interne KennungRámcová dohoda na podporu a rozvoj APV pro pojistné dávky - 2022+ (MPSV - SML/2025/00131), pův. ČSSZ - 8/2022-53-56
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
LosLOT-0001
TitelRámcová dohoda na podporu a rozvoj APV pro pojistné dávky - 2022+
Beschreibungpodpora a rozvoj APV pro pojistné dávky
Interne KennungMPSV - SML/2025/00131