2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług telefonii komórkowej, transmisji danych, telefonii stacjonarnej oraz serwisu tych usług wraz z dostawą sprzętu niezbędnego do ich świadczenia.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług telefonii komórkowej, transmisji danych, telefonii stacjonarnej oraz serwisu tych usług wraz z dostawą sprzętu niezbędnego do ich świadczenia, obejmujących: Zamówienie podstawowe: 1) świadczenie usług telefonii komórkowej i transmisji danych, zgodnie z wymaganiami określonymi w pkt 4 OPZ, 2) świadczenie usług telefonii stacjonarnej, zgodnie z wymaganiami określonymi w pkt 5 OPZ, 3) świadczenie usług sieci korporacyjnej, zgodnie z wymaganiami określonymi w pkt 6 OPZ, 4) świadczenie usług bramki SMS, zgodnie z wymaganiami określonymi w pkt 7 OPZ, 5) świadczenie usług serwisowych, zgodnie z wymaganiami określonymi w pkt 8 OPZ, 6) zapewnienie możliwości zarządzania usługami telekomunikacyjnymi, zgodnie z wymaganiami określonymi w pkt 9 OPZ, 7) przeprowadzenie warsztatu technicznego, zgodnie z wymaganiami określonymi w pkt 10 OPZ, 8) wytworzenie dokumentacji powykonawczej, zgodnie z wymaganiami określonymi w pkt 11 OPZ, 9) zapewnienie odpowiedniej jakości sygnału GSM we wskazanych lokalizacjach, zgodnie z wymaganiami określonymi w pkt 12 OPZ, 10) dostawę telefonów, zgodnie z wymaganiami określonymi w pkt 13 OPZ, 11) zapewnienie systemu bezpieczeństwa urządzeń mobilnych, zgodnie z wymaganiami określonymi w pkt 18 OPZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: 1) Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ), 2) Załącznik nr 2 do SWZ – Wzór Umowy wraz z załącznikami.
Vorherige Bekanntmachung: 137062-2026
Interne Kennung: BAG-BAZ.25.22.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy Pzp - opublikowanie wstępnego ogłoszenia informacyjnego w DUUE w dniu 26.02.2026 r.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64000000 Post- und Fernmeldedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64212000 Mobiltelefondienste, 31712112 SIM-Karten, 80510000 Spezialausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług telefonii komórkowej, transmisji danych, telefonii stacjonarnej oraz serwisu tych usług wraz z dostawą sprzętu niezbędnego do ich świadczenia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64212000 Mobiltelefondienste, 31712112 SIM-Karten, 32252000 GSM-Telefone, 80510000 Spezialausbildung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje następujące opcje: 1 Rodzaj opcji: 1) Opcja nr 1 – przedłużenie świadczenia usług telekomunikacyjnych na okres nie dłuższy niż 6 miesięcy, 2) Opcja nr 2 – podłączenie nowych numerów analogowych, 3) Opcja nr 3 – przeniesienie numerów analogowych do Wykonawcy od innego operatora. 2. Okoliczności skorzystania z opcji. Zasady skorzystania z każdej z Opcji wskazanej w pkt 2.1 zostały określone we Wzorze Umowy, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz w pkt 19 OPZ. Zamawiający nie jest zobowiązany do skorzystania z Opcji, o których mowa w pkt 1, w całości lub w części. W takim przypadku Zamawiający nie ponosi względem Wykonawcy odpowiedzialności w związku z niewykonaniem Opcji.