2. Verfahren
Verfahren
Titel: HVC - Warmtenetten - Erkenningsregeling - Inpandige werkzaamheden (Marktconsultatie)
Beschreibung: Met deze marktconsultatie wil de N.V. HVC (de aanbestedende dienst) marktkennis ophalen over de vernieuwing van haar erkenningsregeling m.b.t. Warmtenetten – Inpandige werkzaamheden en de mogelijke interesse te toetsen van potentiële marktpartijen om erkend te worden binnen de vernieuwde erkenningsregeling (concept). Let op! Aanmelden en/of inschrijven op de vernieuwde erkenningsregeling is pas mogelijk als deze erkenningsregeling definitief is gepubliceerd. Hiervoor wordt een nieuwe tender aangemaakt. Deze tender is alleen bedoeld om te dienen als marktconsultatie.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45232141 Heizanlage
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09323000 Fernwärme, 42511110 Wärmepumpen, 42515000 Fernwärmekessel, 44163121 Heizleitungen
555926-2026 - Planificación
Países Bajos – Trabajos relacionados con la calefacción – HVC - Warmtenetten - Erkenningsregeling - Inpandige werkzaamheden (Marktconsultatie)
Anuncio de información previa o anuncio periódico indicativo usado únicamente para información
Obras
2. Procedimiento
Procedimiento
Finalidad
Naturaleza del contratoObras
Clasificación principal (cpv): 45232141 Trabajos relacionados con la calefacción
Clasificación adicional (cpv): 09323000 Calefacción urbana, 42511110 Bombas de calor, 42515000 Caldera de calefacción urbana, 44163121 Tuberías de calefacción