See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi polegające na odbiorze, transporcie i przetwarzaniu (procesy: odzysku lub unieszkodliwiania) odpadów poprzemysłowych powstających na terenie Spółki Lubelski Węgiel „Bogdanka” S.A. z podziałem na cztery zadania
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbiorze, transporcie i przetwarzaniu (procesy: odzysku lub unieszkodliwiania) odpadów poprzemysłowych powstających na terenie Spółki Lubelski Węgiel „Bogdanka” S.A. z podziałem na cztery zadania. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Część III SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia. 3. Przedmiotowe zamówienie jest zamówieniem sektorowym w rozumieniu art. 7 pkt 35) ustawy Pzp.
Interne Kennung: 3110/HZP/KWI/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Zadanie nr 1 - Usługi polegające na odbiorze, transporcie i przetwarzaniu (procesy: odzysku lub unieszkodliwiania) odpadów poprzemysłowych powstających na terenie Spółki Lubelski Węgiel „Bogdanka” S.A.
Interne Kennung: Zadanie nr 1 - 3110/HZP/KWI/2025
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 2 - Usługi polegające na odbiorze, transporcie i przetwarzaniu (procesy: odzysku lub unieszkodliwiania) odpadów poprzemysłowych powstających na terenie Spółki Lubelski Węgiel „Bogdanka” S.A.
Beschreibung: 1. 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbiorze, transporcie i przetwarzaniu (procesy: odzysku lub unieszkodliwiania) odpadów poprzemysłowych powstających na terenie Spółki Lubelski Węgiel „Bogdanka” S.A. z podziałem na cztery zadania. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Część III SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia. 3. Przedmiotowe zamówienie jest zamówieniem sektorowym w rozumieniu art. 7 pkt 35) ustawy Pzp.
Interne Kennung: Zadanie nr 2 - 3110/HZP/KWI/2025
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 3 - Usługi polegające na odbiorze, transporcie i przetwarzaniu (procesy: odzysku lub unieszkodliwiania) odpadów poprzemysłowych powstających na terenie Spółki Lubelski Węgiel „Bogdanka” S.A.
Interne Kennung: Zadanie nr 3 - 3110/HZP/KWI/2025
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 4 - Usługi polegające na odbiorze, transporcie i przetwarzaniu (procesy: odzysku lub unieszkodliwiania) odpadów poprzemysłowych powstających na terenie Spółki Lubelski Węgiel „Bogdanka” S.A.
Interne Kennung: Zadanie nr 4 - 3110/HZP/KWI/2025