555958-2025 - Wettbewerb
Polen – Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser) – Dostawa laboratoryjnego ekstrudera planetarnego (1 kpl.)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa laboratoryjnego ekstrudera planetarnego (1 kpl.)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa laboratoryjnego ekstrudera planetarnego do zastosowań spożywczych i farmaceutycznych (1 kpl.), zwana dalej: „przedmiotem zamówienia”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia/Zestawienie wymaganych parametrów technicznych 3. Zamówienie finansowane jest w ramach umowy nr 2024/ABM/03/KPO/KPOD.07.07-IW.07-0100/24-00 z dnia 06.03.2025 r., Przedsięwzięcie pn. „Innowacyjne produkty oparte na substancjach pochodzenia naturalnego do zastosowania w prewencji wybranych chorób cywilizacyjnych" finansowane przez Unię Europejską ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności Komponent D Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia, będącego elementem Inwestycji D3.1.1 Kompleksowy rozwój badań w zakresie nauk medycznych i nauk o zdrowiu. 4. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 4 do SWZ. 5. RODO (obowiązek informacyjny i obowiązek stosowania): Informacje dotyczące ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych określa rozdział XXIII SWZ.
Interne KennungDZP.25.46.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensNa podstawie art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy Pzp - wstępne ogłoszenie informacyjne zostało opublikowane w Dz. U. UE S: 68/2025 220839-2025 z dnia 07.04.2025 r. oraz umieszczone na stronie internetowej UM w Lublinie w dniu 07.04.2025 r.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42900000 Maschinen für allgemeine und besondere Zwecke
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa laboratoryjnego ekstrudera palnetarnego (1 kpl.)