555963-2026 - Ergebnis
Kroatien – Reinigungsdienste – Nabava usluga čišćenja ureda za potrebe HZZ-a, nabava po grupama
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nabava usluga čišćenja ureda za potrebe HZZ-a, nabava po grupama
Beschreibung: Nabava usluga čišćenja ureda za potrebe HZZ-a po grupama
Interne Kennung: VN 2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PU BJELOVAR
Beschreibung: Nabava usluga čišćenja ureda PU BJELOVAR
Interne Kennung: VN 2-1
Los: LOT-0002
Titel: PU ČAKOVEC
Beschreibung: Nabave usluga čišćenja ureda PU ČAKOVEC
Interne Kennung: VN 2-2
Los: LOT-0003
Titel: PU DUBROVNIK
Beschreibung: Nabava usluga čišćenja ureda PU DUBROVNIK
Interne Kennung: VN 2-3
Los: LOT-0004
Titel: PU GOSPIĆ
Beschreibung: Nabava usluga čišćenja ureda PU GOSPIĆ
Interne Kennung: VN 2-4
Los: LOT-0005
Titel: PU KARLOVAC
Beschreibung: Nabava usluga čišćenja ureda PU KARLOVAC
Interne Kennung: VN 2-5
Los: LOT-0006
Titel: KRAPINA
Beschreibung: Nabava usluga čišćenja ureda PU KRAPINA
Interne Kennung: VN 2-6
Los: LOT-0007
Titel: PU KRIŽEVCI
Beschreibung: Nabava usluga čišćenja ureda PU KRIŽEVCI
Interne Kennung: VN 2-7
Los: LOT-0008
Titel: PU KUTINA
Beschreibung: Nabava usluga čišćenja ureda PU KUTINA
Interne Kennung: VN 2-8
Los: LOT-0009
Titel: PS OSIJEK
Beschreibung: Nabava usluga čišćenja ureda PS OSIJEK
Interne Kennung: VN 2-9
Los: LOT-0010
Titel: PU POŽEGA
Beschreibung: Nabava usluga čišćenja ureda PU POŽEGA
Interne Kennung: VN 2-10
Los: LOT-0011
Titel: PU PULA
Beschreibung: Nabava usluga čišćenja ureda PU PULA
Interne Kennung: VN 2-11
Los: LOT-0012
Titel: PS RIJEKA
Beschreibung: Nabava usluga čišćenja ureda PS RIJEKA
Interne Kennung: VN 2-12
Los: LOT-0013
Titel: PU SISAK
Beschreibung: Nabava usluga čišćenja ureda PU SISAK
Interne Kennung: VN 2-13
Los: LOT-0014
Titel: PU SLAVONSKI BROD
Beschreibung: Nabava usluga čišćenja ureda PU SLAVONSKI BROD
Interne Kennung: VN 2-14
Los: LOT-0015
Titel: PS SPLIT
Beschreibung: Nabava usluga čišćenja ureda PS SPLIT
Interne Kennung: VN 2-15
Los: LOT-0016
Titel: PU ŠIBENIK
Beschreibung: Nabava usluga čišćenja ureda PU ŠIBENIK
Interne Kennung: VN 2-16
Los: LOT-0017
Titel: PU VARAŽDIN
Beschreibung: Nabava usluga čišćenja ureda PU VARAŽDIN
Interne Kennung: VN 2-17
Los: LOT-0018
Titel: PU VINKOVCI
Beschreibung: Nabava usluga čišćenja ureda PU VINKOVCI
Interne Kennung: VN 2-18
Los: LOT-0019
Titel: PU VIROVITICA
Beschreibung: Nabava usluga čišćenja ureda PU VIROVITICA
Interne Kennung: VN 2-19
Los: LOT-0020
Titel: PU VUKOVAR
Beschreibung: Nabava usluga čišćenja ureda PU VUKOVAR
Interne Kennung: VN 2-20
Los: LOT-0021
Titel: PU ZADAR
Beschreibung: Nabava usluga čišćenja ureda PU ZADAR
Interne Kennung: VN 2-21
Los: LOT-0022
Titel: PS ZAGREB
Beschreibung: Nabava usluga čišćenja ureda PS ZAGREB
Interne Kennung: VN 2-22
Los: LOT-0023
Titel: SREDIŠNJI URED
Beschreibung: Nabava usluga čišćenja ureda SREDIŠNJI URED
Interne Kennung: VN 2-23
Los: LOT-0024
Titel: URED ZA FINANCIRANJE I UGOVARANJE PROJEKATA EUROPSKE UNIJE
Beschreibung: Nabava usluga čišćenja ureda URED ZA FINANCIRANJE I UGOVARANJE PROJEKATA EUROPSKE UNIJE
Interne Kennung: VN 2-24