See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ACORD CADRU DE FURNIZARE „REACTIVI, MEDII DE CULTURĂ, MATERIALE ȘI CONSUMABILE DE LABORATOR”
Beschreibung: „REACTIVI, MEDII DE CULTURĂ, MATERIALE ȘI CONSUMABILE DE LABORATOR” , 12 LOTURI Furnizorul va livra produsele la termenul din contract, in cantitatile solicitate de autoritatea contractanta si avand caracteristicile/specificatiile minime precizate in caietul de sarcini.In temeiul prevederilor art. 160 din Legea 98/2016, modificata prin OUG 107/2017, operatorii economici interesati de procedura vor solicita clarificari sau informatii suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire cu 20 zile inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor, iar in temeiul art. 161 din Legea 98/2016, modificata prin OUG 107/2017, raspunsul autoritatii contractante va fi transmis in a 11 a zi,inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor
Interne Kennung: 4203709_2025_PAAPD1572771
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: REACTIVI PENTRU ANALIZOR COMPLET AUTOMAT DE HEMATOLOGIE
Beschreibung: Furnizorul va livra produsele la termenul din contractul subsecvent, in cantitatile solicitate de Autoritatea cpntractanta si avand caracteristicile/specificatiile minime precizate in caietul de sarcini. Cantitata minima si maxima a acordului cadru cu durata de 36 luni este precizata in caietul de sarcini si in anexa atasata in SEAP, Cantitatea celui mai mic contract subsecvent si celului mai mare contract subsecvent este precizata in caietul de sarcini si in anexa atasata in SEAP,
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: REACTIVI PENTRU ANALIZOR COMPLET AUTOMAT DE COAGULARE
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: TULPINI DE REFERINTA ATCC
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: PLICURI CU AMESTEC REDUCATOR
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: ULEI DE CEDRU
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: DISCURI DE ANTIBIOGRAMA
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: HEMOCULTOARE
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: MATERIALE DE LABORATOR
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: TESTE RAPIDE SI STRIPURI DE URINA
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: TRUSE PENTRU ANTIBIOGRAMA GERMENI ANAEROBI
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: SARS COV- 2
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: TRUSE DE IDENTIFICARE
Interne Kennung: 12