2. Verfahren
Verfahren
Titel: Consolidatie van dienstverlening, in combinatie met mogelijke oplossingen zoals een Private Cloud (op basis van IaaS), en aanvullende dienstverlening.
Beschreibung: Consolidatie van dienstverlening, in combinatie met mogelijke oplossingen zoals een Private Cloud (op basis van IaaS), en aanvullende dienstverlening. zie Selectieleidraad een Overeenkomst voor een initiële periode van vijf (5) jaar optioneel door Aanbestedende Dienst te verlengen met vijf (5) maal één (1) jaar. De Overeenkomst kent een potentiële looptijd van tien (10) jaar.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: zie Selectieleidraad zie Selectieleidraad een Overeenkomst voor een initiële periode van vijf (5) jaar optioneel door Aanbestedende Dienst te verlengen met vijf (5) maal één (1) jaar. De Overeenkomst kent een potentiële looptijd van tien (10) jaar.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: -