See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren van een eindejaarsgeschenk voor de personeelsleden van i-mens.
Beschreibung: Leveren van een eindejaarsgeschenk voor de personeelsleden van i-mens.
Interne Kennung: PPP0ZJ-168/6183/2026-046
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18530000 Geschenkartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026-046_1