556050-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Softwarepaket für das Facility-Management – Poskytnutí licencí, podpory a rozvoje CAFM systému pro CKTCH
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPoskytnutí licencí, podpory a rozvoje CAFM systému pro CKTCH
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou služby spočívající v poskytnutí licencí, implementaci, zajištění podpory a rozvoje a školení komplexního systému pro počítačově podporovanou správu budov (CAFM). Podrobně je předmět veřejné zakázky vymezen technickými, obchodními a jinými smluvními podmínkami, které jsou součástí příloh zadávací dokumentace.
Interne Kennung23/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48421000 Softwarepaket für das Facility-Management
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72212421 Entwicklung von Software für das Facility Management, 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
LosLOT-0001