2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konzultační a rozvojové práce na platformě IQVIA HIS
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je poskytnutí konzultačních, analytických a programátorských služeb vedoucích k rozšíření použití platformy IQVIA HIS do dalších provozů zadavatele. Dodávka služeb bude realizována v průběhu 3 let v předpokládaném celkovém rozsahu 360 ČD. Předmětem plnění je dále zajištění produktové maintenance a zajištění provozu platformy poskytovanými servisními úkony s garantovanými SLA parametry.
Interne Kennung: 10/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung, 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je poskytnutí konzultačních, analytických a programátorských služeb vedoucích k rozšíření použití platformy IQVIA HIS do dalších provozů zadavatele. Dodávka služeb bude realizována v průběhu 3 let v předpokládaném celkovém rozsahu 360 ČD. Předmětem plnění je dále zajištění produktové maintenance a zajištění provozu platformy poskytovanými servisními úkony s garantovanými SLA parametry
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Objednatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 1 ZZVZ, vyhrazuje změnu závazku z Rámcové smlouvy v průběhu plnění Veřejné zakázky, a to v případě, že průměrná roční míra inflace za předchozí kalendářní rok zveřejněná ČSÚ bude vyšší nebo rovna 3% a současně poskytovatel do 15. 3. přísl. roku zadavateli oznámí záměr zvýšit cenu za poskytování služeb o inflaci, vyhrazuje si Objednatel změnu závazku ze smlouvy spočívající ve zvýšení jednotkových cen za tyto služby o tuto průměrnou roční míru inflace, nejvýše však o 8 %. Nejdříve lze takto upravit cenu od 1. 4. 2026.