2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej dla Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. św. Jana Pawła II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej dla Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. św. Jana Pawła II
Vorherige Bekanntmachung: 346685-2026
Interne Kennung: DZ.271.54.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie jest prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim w formie elektronicznej za pośrednictwem Platformy Zakupowej (dalej jako „Platforma”) pod adresem: https://platformazakupowa.pl. Zamawiający wymaga wniesienia wadium w wysokości 50 000,00 zł - szczegółowe informacje w pkt. 5.1.12 "opis gwarancji finansowej". Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. Zamawiający informuje, że na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych przewiduje opisaną w tym przepisie możliwość, aby najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Wykonawca nie jest obowiązany do złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy PZP - Zamawiający przewiduje możliwość żądania tego oświadczenia wyłącznie od wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, zgodnie z art. 139 ust. 2 ustawy PZP. Wykonawca jest związany ofertą do dnia 26.09.2026 r. Ciąg dalszy w pkt. 2.1.4 niniejszego ogłoszenia
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001