556057-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauverwaltungsleistungen – Usługa pełnienia funkcji Inżyniera Kontraktu („Dostawa urządzeń medycznych linii terapeutycznej do radioterapii wraz z budową budynku Zakładu Radioterapii jako ośrodka satelitarnego BCO w Suwałkach”)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa pełnienia funkcji Inżyniera Kontraktu („Dostawa urządzeń medycznych linii terapeutycznej do radioterapii wraz z budową budynku Zakładu Radioterapii jako ośrodka satelitarnego BCO w Suwałkach”)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na pełnieniu funkcji Inżyniera Kontraktu w ramach realizacji Inwestycji pn. „Dostawa urządzeń medycznych linii terapeutycznej do radioterapii wraz z budową budynku Zakładu Radioterapii jako ośrodka satelitarnego BCO w Suwałkach”. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 3 do SWZ.
Interne KennungDZP.261.26.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71540000 Bauverwaltungsleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten, 71520000 Bauaufsicht, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 71541000 Projektmanagement im Bauwesen, 79994000 Vertragsverwaltung
5. Los
LosLOT-0001
Titel1
BeschreibungUsługa pełnienia funkcji Inżyniera Kontraktu w ramach realizacji Inwestycji pn. „Dostawa urządzeń medycznych linii terapeutycznej do radioterapii wraz z budową budynku Zakładu Radioterapii jako ośrodka satelitarnego BCO w Suwałkach” w Białostockim Centrum Onkologii im. M. Skłodowskiej-Curie w Białymstoku. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 3 do SWZ.
Interne Kennung1