556069-2026 - Wettbewerb
Polen – Ferrosulfat = Eisen(II)-sulfat – Zadanie 1: Dostawa siarczanu żelazowego w ilości do 550,0 Mg dla Oczyszczalni Ścieków „WARTA” S.A. w Częstochowie. Zadanie 2: Dostawa chlorku poliglinu w ilości do 650,0 Mg dla Oczyszczalni Ścieków „WARTA” S.A. w Częstochowie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZadanie 1: Dostawa siarczanu żelazowego w ilości do 550,0 Mg dla Oczyszczalni Ścieków „WARTA” S.A. w Częstochowie. Zadanie 2: Dostawa chlorku poliglinu w ilości do 650,0 Mg dla Oczyszczalni Ścieków „WARTA” S.A. w Częstochowie
BeschreibungZadanie 1: Dostawa siarczanu żelazowego w ilości do 550,0 Mg dla Oczyszczalni Ścieków „WARTA” S.A. w Częstochowie. Zadanie 2: Dostawa chlorku poliglinu w ilości do 650,0 Mg dla Oczyszczalni Ścieków „WARTA” S.A. w Częstochowie
Vorherige Bekanntmachung806958-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten Verfahrenspilny charakter sprawy
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24313125 Ferrosulfat = Eisen(II)-sulfat
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24312123 Polyaluminiumchlorid
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie 1: Dostawa siarczanu żelazowego w ilości do 550,0 Mg dla Oczyszczalni Ścieków „WARTA” S.A. w Częstochowie.
BeschreibungZadanie 1: Dostawa siarczanu żelazowego w ilości do 550,0 Mg dla Oczyszczalni Ścieków „WARTA” S.A. w Częstochowie.
Interne KennungPIX
LosLOT-0002
TitelZadanie 2: Dostawa chlorku poliglinu w ilości do 650,0 Mg dla Oczyszczalni Ścieków „WARTA” S.A. w Częstochowie
BeschreibungZadanie 2: Dostawa chlorku poliglinu w ilości do 650,0 Mg dla Oczyszczalni Ścieków „WARTA” S.A. w Częstochowie
Interne KennungPAX
Haupteinstufung (cpv): 24312123 Polyaluminiumchlorid