556079-2025 - Ergebnis
Polen – Scanner – Dostawa skanera do preparatów histopatologicznych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa skanera do preparatów histopatologicznych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa skanera do preparatów histopatologicznych z oprogramowaniem, do wskazanego przez zamawiającego pomieszczenia wraz z: 1. Montażem (jeżeli dotyczy). 2. Zainstalowaniem (jeżeli dotyczy). 3. Uruchomieniem (jeżeli dotyczy). 4. Oddaniem do eksploatacji (w zakresie wymaganym przez specyfikę danego urządzenia). 5. Przeszkoleniem personelu (w zakresie wymaganym przez specyfikę danego urządzenia). oraz o wymaganiach jakościowych odnoszących się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 3 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung404173-2025
Interne KennungDZP.261.28.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38520000 Scanner
5. Los
LosLOT-0001
Titel1
BeschreibungSkaner do preparatów histopatologicznych Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 3 do SWZ.
Interne Kennung1