See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SPON- Raamovereenkomst voor schoonmaakdienstverlening
Beschreibung: SPON is voornemens een leverancier te selecteren waarmee een raamovereenkomst wordt gesloten voor de schoonmaakdienstverlening
Interne Kennung: 25.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919300 Reinigung von Schulen
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 25.2025
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90919300 Servicios de limpieza de escuelas
5. Lote
Lote: LOT-0000
556101-2026 - Resultaat
Nederland – Schoonmaken van scholen – SPON- Raamovereenkomst voor schoonmaakdienstverlening
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 25.2025
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90919300 Schoonmaken van scholen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000