See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowej budowy Zespołu Szkolno-Przedszkolnego przy ul. J. Grabowskiej-Hawrylak we Wrocławiu wraz zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą techniczną oraz uzyskaniem pozwolenia na budowę i pełnienie nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych
Beschreibung: Opracowanie dokumentacji projektowej budowy Zespołu Szkolno-Przedszkolnego przy ul. J. Grabowskiej-Hawrylak we Wrocławiu wraz zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą techniczną oraz uzyskaniem pozwolenia na budowę i pełnienie nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych
Interne Kennung: NZ.362.46.ZSP_Nowe_Żerniki.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001