2. Verfahren
Verfahren
Titel: Digitale leeroplossingen werkorganisatie BUCH
Beschreibung: Het doel van de opdracht is het contracteren van een dienstverlener die verantwoordelijk is voor het ontwerpen ontwikkelen en doorontwikkelen van didactische hoogwaardige digitale leeroplossingen en aanvullende digitale leermiddelen, zoals videos.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80420000 E-Learning
5. Los
Los: LOT-0000