See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Parkovací dům u KÚ ( TDS+BOZP)
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je výkon odborného technického dozoru stavebníka, výkon funkcí koordinátora BIM a koordinátora bezpečnosti a ochrany zdraví při práci na staveništi a při realizaci stavby „Parkovací dům u Krajského úřadu“, v k.ú. Moravská Ostrava, obec Ostrava.
Interne Kennung: 238/2022
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71500000 Dienstleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Parkovací dům u KÚ (TDS+BOZP)