556178-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Büroreinigung – Provádění dodavatelského úklidu 2027-2029
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelProvádění dodavatelského úklidu 2027-2029
BeschreibungPředmětem díla je zajištění úklidu na roky 2027 – 2029 ve vybraných objektech zadavatele.
Interne KennungKRPC-79128/ČJ-2026-0200VO-VZGH
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZměny ceny v důsledku změny inflace Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu ceny plnění uvedenou ve smlouvě s vybraným dodavatelem v průběhu plnění předmětu veřejné zakázky: Pro služby poskytované v roce 2028 a dále se sjednává inflační doložka. Cena za poskytování služeb může být navýšena o meziroční míru inflace vyhlášenou ČSÚ k 31. říjnu za posledních 12 měsíců vyjádřenou přírůstkem průměrného ročního indexu spotřebitelských cen, a to na základě uzavřeného dodatku ke smlouvě. Dodatek ke smlouvě musí být v tomto případě uzavřen do 15. prosince kalendářního roku pro služby poskytované v dalším kalendářním roce. Vyhrazená změna závazku v souladu s § 100 odst. 3 a § 66 Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 3 ZZVZ vyhrazuje možnost použití jednacího řízení bez uveřejnění dle § 66 ZZVZ (dále jen „JŘBU“) pro poskytnutí nových služeb vybraným dodavatelem. Předmět plnění veřejné zakázky týkající se vyhrazené změny závazku bude obdobný jako v čl. 2 této zadávací dokumentace (provádění uvedených úklidových služeb v případných dalších objektech zadavatele). Předpokládaná cena vyhrazených změn závazku (nových služeb): 1 500 000 Kč bez DPH (je zahrnuta v předpokládané hodnotě veřejné zakázky). JŘBU je možno zahájit do 3 let ode dne uzavření smlouvy na původní veřejnou zakázku. Nové služby budou zadány témuž dodavateli a skutečná cena bez daně z přidané hodnoty veřejné zakázky za nové služby nepřesáhne o více než 30 % jejich předpokládanou hodnotu ani nepřesahuje 30 % ceny původní veřejné zakázky.