2. Verfahren
Verfahren
Titel: Revitalisering Rivierenkwartier zuid
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het vormen van een samenwerking met één Opdrachtnemer op basis van het bestek Rivierenkwartier zuid. Het project is gelegen in het Rivierenkwartier en betreft een grootschalige revitalisering met als doelstelling het verbeteren van de leefbaarheid in de wijk. Looptijd van de overeenkomst is maximaal 18 maanden. De aanvang van de uitvoeringfase is gepland vanaf februari 2027 en dient uiterlijk in september 2028 gereed te zijn. Deze opdracht betreft een overheidsopdracht met een geraamde waarde van € 6.000.000,- exclusief BTW. Het genoemde bedrag is een indicatie, derhalve kunnen aan het genoemde bedrag geen rechten ontleend worden
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233222 Straßenpflaster- und Asphaltarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45232400 Bauarbeiten für Abwasserkanäle
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Restringido
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45233222 Trabajos de pavimentación y asfaltado
Clasificación adicional (cpv): 45112000 Trabajos de excavación y movimiento de tierras, 45232400 Obras de alcantarillado
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1