See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamisch aankoopsysteem t.b.v. Strategische Adviesdiensten voor de Gemeente Maastricht (vanaf 2025)
Beschreibung: Let op: voor deelname aan het dynamisch aankoopsysteem dient u de vereiste documenten (UEA en het uittreksel uit het handelsregister bij te voegen) en de vragenlijst te beantwoorden. Voor meer informatie wordt hiervoor verwezen naar de toelatingsleidraad. Enkel de knop 'deelnemen' en het invullen van uw organisatiegegevens is niet voldoende voor deelname. De gemeente Maastricht wenst door middel van het DAS de huidige markt gericht te benaderen voor het invullen van specifieke strategische expertise (adviesdiensten). De gemeente Maastricht wil het inkoop-/inleenproces efficiënt inrichten, met hoge transparantie van het proces. Met het DAS wil de gemeente Maastricht deskundigheid op een flexibele manier kunnen aantrekken waarbij de aanbestedingsregels worden gerespecteerd. De strategische adviesdiensten welke middels het DAS uitgevraagd kunnen worden zijn in de aanbestedingsstukken weergegeven. Voor een uitgebreidere beschrijving zie de aanbestedingsdocumenten zoals deze zijn toegevoegd aan Mercell.
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dynamisch aankoopsysteem.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0000