556191-2026 - Wettbewerb
Polen – Busse für den öffentlichen Verkehr – Dostawa 20 sztuk zeroemisyjnych autobusów komunikacji miejskiej, przegubowych, zasilanych energią elektryczną
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa 20 sztuk zeroemisyjnych autobusów komunikacji miejskiej, przegubowych, zasilanych energią elektryczną
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wyprodukowanie i dostarczenie fabrycznie nowych niskopodłogowych autobusów miejskich zasilanych energią elektryczną wraz z dedykowanymi fabrycznie nowymi urządzaniami ładującymi spełniającymi wymagania techniczne określone w SWZ (specyfikacji warunków zamówienia). Zamówienie obejmuje dostawę 20 sztuk fabrycznie nowych autobusów przegubowych wraz z wyposażeniem elektronicznym (dedykowanymi urządzeniami i systemami), wyposażeniem dodatkowym w związku z udzielaną autoryzacją, niezbędnym oprogramowaniem, dokumentacją i przeprowadzeniem szkoleń na warunkach określonych w Dokumentach zamówienia oraz dostawę 20 sztuk fabrycznie nowych, dedykowanych do każdego autobusu przegubowego, urządzeń ładujących (ładowarek).
Interne KennungLP.281.44.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34121400 Niederflurbusse, 34144910 Elektrobusse
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibungdostawa 20 sztuk fabrycznie nowych autobusów przegubowych wraz z wyposażeniem elektronicznym (dedykowanymi urządzeniami i systemami), wyposażeniem dodatkowym w związku z udzielaną autoryzacją, niezbędnym oprogramowaniem, dokumentacją i przeprowadzeniem szkoleń na warunkach określonych w Dokumentach zamówienia oraz dostawa 20 sztuk fabrycznie nowych, dedykowanych do każdego autobusu przegubowego, urządzeń ładujących (ładowarek)