2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Iłża
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Iłża. Szczegółowy zakres i sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa (Załącznik Nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia . Powierzchnia Gminy Iłża wynosi 255,85 km². Liczba mieszkańców Gminy Iłża wynosi – 14 059 osoby zameldowane (stan na 01.09.2024r.), liczba osób zamieszkujących – 11 450. Orientacyjna liczba gospodarstw domowych w zabudowie mieszkalnej jednorodzinnej i wielolokalowych rozliczającej się indywidualnie wynosi - ok. 3 518. Liczba budynków mieszkalnych wielolokalowych wynosi 41, w tym 36 na terenie miasta i 5 w terenie wiejskim. Liczba ludności zamieszkującej na terenie Gminy Iłża – 11 450. Zamawiający nie dysponuje odrębnym wykazem osób faktycznie zamieszkujących. Liczba gospodarstw domowych położonych przy wąskich, gruntowych drogach wynosi ok. 70 (w trakcie realizacji zamówienia liczba ta może ulec zmianie). Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie wskazanych w opisie zamówienia całej masy odpadów komunalnych przekazanych przez właścicieli nieruchomości, zarówno komunalnych odpadów zmieszanych jak i odpadów gromadzonych w sposób selektywny, bez względu na warunki atmosferyczne – bezpośrednio z terenu nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Iłża, w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: IGP.271.20.2024
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Iłża. Szczegółowy zakres i sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa (Załącznik Nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia . Powierzchnia Gminy Iłża wynosi 255,85 km². Liczba mieszkańców Gminy Iłża wynosi – 14 059 osoby zameldowane (stan na 01.09.2024r.), liczba osób zamieszkujących – 11 450. Orientacyjna liczba gospodarstw domowych w zabudowie mieszkalnej jednorodzinnej i wielolokalowych rozliczającej się indywidualnie wynosi - ok. 3 518. Liczba budynków mieszkalnych wielolokalowych wynosi 41, w tym 36 na terenie miasta i 5 w terenie wiejskim. Liczba ludności zamieszkującej na terenie Gminy Iłża – 11 450. Zamawiający nie dysponuje odrębnym wykazem osób faktycznie zamieszkujących. Liczba gospodarstw domowych położonych przy wąskich, gruntowych drogach wynosi ok. 70 (w trakcie realizacji zamówienia liczba ta może ulec zmianie). Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie wskazanych w opisie zamówienia całej masy odpadów komunalnych przekazanych przez właścicieli nieruchomości, zarówno komunalnych odpadów zmieszanych jak i odpadów gromadzonych w sposób selektywny, bez względu na warunki atmosferyczne – bezpośrednio z terenu nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Iłża, w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ.