See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa nawozów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa nawozów dla Stacji Doświadczalnej Oceny Odmian w Zybiszowie oraz podległych Zakładów Doświadczalnych Oceny Odmian w Jeleniej Górze, Krościnie Małej, Tarnowie, Tomaszowie Bolesławieckim i Naroczycach. Przedmiot zamówienia podzielony jest na części. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na jedną lub większą liczbę wymienionych w niniejszej specyfikacji części zamówienia - zadania od 1 do 2 2. Każdy z Wykonawców może złożyć ofertę na wybrane przez siebie zadanie lub zadania. Zadanie jest niepodzielne i stanowi całość. 3. Dostarczone nawozy muszą posiadać aktualne pozwolenie właściwego Ministra dopuszczające je do obrotu na terenie kraju, a także spełniać wymogi dotyczące oznakowania, zgodnie z postanowieniami ustawy o nawozach i nawożeniu. 4. Przedmiot zamówienia określony został w jednostkach miary przypisanych dla każdej pozycji. Przedmiot zamówienia w zakresie zadania nr 1 dotyczy dostawy nawozów wieloskładnikowych - 120,0 ton nawozu wieloskładnikowego NPK . Przedmiot zamówienia w zakresie zadania nr 2 dotyczy dostawy nawozów wapniowych: a - 400,0 ton wapna węglanowo - magnezowego b – 48,0 tony wapna nawozowego granulowaneg
Interne Kennung: 4D/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24440000 Diverse Düngemittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa nawozów wieloskładnikowych
Beschreibung: Przedmiot zamówienia w zakresie zadania nr 1 dotyczy dostawy nawozów wieloskładnikowych - 120,0 ton nawozu wieloskładnikowego NPK – azot całkowity(amonowy) min.6%, fosfor(P2O5) min.15 potas(K2O) min. 25% , granulowany, zawartość granul o składzie ziarnowym 2-5 mm – min. 92% lub nawóz równoważny tzn. o minimum tych samych parametrach i funkcjonalności co przedmiot wskazany w specyfikacji. Opakowania Big Bag max. 500 kg. Wykonawca proponujący przedmiot równoważny jest zobowiązany udowodnić tę równoważność dołączając do oferty kartę charakterystyki równoważnego nawozu.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa nawozów wapniowych
Beschreibung: Przedmiot zamówienia w zakresie zadania nr 2 dotyczy dostawy nawozów wapniowych: a - 400,0 ton wapna węglanowo - magnezowego – CaO + MgO min. 50% w tym MgO min 15% lub nawóz równoważny tzn. o minimum tych samych parametrach i funkcjonalności co przedmiot wskazany w specyfikacji. Opakowanie - luzem Wykonawca proponujący przedmiot równoważny jest zobowiązany udowodnić tę równoważność dołączając do oferty kartę charakterystyki równoważnego nawozu. b – 48,0 tony wapna nawozowego granulowanego - wapń (CaO) min. 52%, (CaCO3 ok. 90%) lub nawóz równoważny tzn. o minimum tych samych parametrach i funkcjonalności co przedmiot wskazany w specyfikacji. Opakowania Big Bag max. 500 kg Wykonawca proponujący przedmiot równoważny jest zobowiązany udowodnić tę równoważność dołączając do oferty kartę charakterystyki równoważnego nawozu.
Interne Kennung: 2