2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pořízení CAS (cisternové automobilové stříkačky)
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka jednoho kusu nové cisternové automobilové stříkačky včetně požárního příslušenství pro Jednotku sboru dobrovolných hasičů Hrádek nad Nisou. Cisternová automobilová stříkačka bude vybavena požárním čerpadlem se jmenovitým výkonem 4000 l/min při 10 bar, s vysokotlakou částí se jmenovitým průtokem min. 150 l/min při 40 bar, s kategorií podvozku 2 (smíšený), v provedení VH (velkoobjemové hašení) a hmotnostní třídy S. Podrobně je předmět plnění veřejné zakázky popsán zejména v přílohách č. 1, 2 a 4 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: ONŘ/2025301
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144212 Tanklöschfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001