556227-2026 - Auftragsänderung
Kroatien – Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen – Linijske građevine aglomeracija Cres, Martinšćica, Mali Lošinj i Veli Lošinj
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Linijske građevine aglomeracija Cres, Martinšćica, Mali Lošinj i Veli Lošinj
Beschreibung: Izgradnja, rekonstrukcija i sanacija sustava javne odvodnje te izgradnja i rekonstrukcija vodoopskrbnog sustava na području otoka Cresa i Lošinja
Interne Kennung: JN-VV-2/21-VIO
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0000