See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Trivium- Raamovereenkomst voor onderwijsleerpakketten
Beschreibung: Stichting Trivium is voornemens één opdrachtnemer te selecteren waarmee een raamovereenkomst wordt gesloten voor de levering van onderwijsleerpakketten.
Interne Kennung: 25.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
5. Los
Los: LOT-0000