See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utworzenie i prowadzenie Punktów Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) wraz z zagospodarowaniem zgromadzonych odpadów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi w zakresie utworzenia i prowadzenia Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (dalej PSZOK) oraz transportu i zagospodarowania zgromadzonych segregowanych odpadów komunalnych w instalacjach komunalnych albo instalacjach odzysku lub unieszkodliwiania odpadów, zgodnie z hierarchią postępowania z odpadami, o której mowa w art. 17 ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (t. j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1587 ze zm.). Przedmiot zamówienia został podzielony na dziewiętnaście (19) następujących Części: Część I - utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych wraz z zagospodarowaniem zgromadzonych odpadów w gminie Bojanowo; Część II - utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych wraz z zagospodarowaniem zgromadzonych odpadów w gminie Gostyń; Część III - utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych wraz z zagospodarowaniem zgromadzonych odpadów w gminie Jutrosin; Część IV - utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych wraz z zagospodarowaniem zgromadzonych odpadów w gminie Krobia; Część V - utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych wraz z zagospodarowaniem zgromadzonych odpadów w gminie Krzemieniewo; Część VI - utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych wraz z zagospodarowaniem zgromadzonych odpadów w gminie Krzywiń; Część VII - utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych wraz z zagospodarowaniem zgromadzonych odpadów w mieście Leszno; Część VIII – utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych wraz z zagospodarowaniem zgromadzonych odpadów w gminie Lipno; Część IX - utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych wraz z zagospodarowaniem zgromadzonych odpadów w gminie Miejska Górka; Część X - utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych wraz z zagospodarowaniem zgromadzonych odpadów w gminie Osieczna; Część XI - utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych wraz z zagospodarowaniem zgromadzonych odpadów w gminie Pakosław; Część XII - utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych wraz z zagospodarowaniem zgromadzonych odpadów w gminie Pępowo; Część XIII - utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych wraz z zagospodarowaniem zgromadzonych odpadów w gminie Pogorzela; Część XIV - utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych wraz z zagospodarowaniem zgromadzonych odpadów w gminie Poniec; Część XV - utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych wraz z zagospodarowaniem zgromadzonych odpadów w gminie Rawicz; Część XVI - utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych wraz z zagospodarowaniem zgromadzonych odpadów w gminie Rydzyna; Część XVII - utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych wraz z zagospodarowaniem zgromadzonych odpadów w gminie Śmigiel; Część XVIII - utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych wraz z zagospodarowaniem zgromadzonych odpadów w gminie Święciechowa; Część XIX - utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych wraz z zagospodarowaniem zgromadzonych odpadów w gminie Wijewo. Termin wykonania zamówienia dla wszystkich Części przedmiotowego zamówienia: od dnia zawarcia umowy, jednak nie wcześniej niż od dnia 01.01.2026 r. do dnia 30.06.2026 r.
Interne Kennung: GO.271.3.2025
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych wraz z zagospodarowaniem zgromadzonych odpadów w gminie Bojanowo.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi w zakresie utworzenia i prowadzenia Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (dalej PSZOK) oraz transportu i zagospodarowania zgromadzonych segregowanych odpadów komunalnych w instalacjach komunalnych albo instalacjach odzysku lub unieszkodliwiania odpadów, zgodnie z hierarchią postępowania z odpadami, o której mowa w art. 17 ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach.
Interne Kennung: Częśc nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych wraz z zagospodarowaniem zgromadzonych odpadów w gminie Gostyń.
Interne Kennung: Częśc nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych wraz z zagospodarowaniem zgromadzonych odpadów w gminie Jutrosin.
Interne Kennung: Częśc nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych wraz z zagospodarowaniem zgromadzonych odpadów w gminie Krobia.
Interne Kennung: Częśc nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych wraz z zagospodarowaniem zgromadzonych odpadów w gminie Krzemieniewo.
Interne Kennung: Częśc nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych wraz z zagospodarowaniem zgromadzonych odpadów w gminie Krzywiń.
Interne Kennung: Częśc nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych wraz z zagospodarowaniem zgromadzonych odpadów w mieście Leszno.
Interne Kennung: Częśc nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych wraz z zagospodarowaniem zgromadzonych odpadów w gminie Lipno.
Interne Kennung: Częśc nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych wraz z zagospodarowaniem zgromadzonych odpadów w gminie Miejska Górka.
Interne Kennung: Częśc nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych wraz z zagospodarowaniem zgromadzonych odpadów w gminie Osieczna.
Interne Kennung: Częśc nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych wraz z zagospodarowaniem zgromadzonych odpadów w gminie Pakosław.
Interne Kennung: Częśc nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych wraz z zagospodarowaniem zgromadzonych odpadów w gminie Pępowo.
Interne Kennung: Częśc nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych wraz z zagospodarowaniem zgromadzonych odpadów w gminie Pogorzela.
Interne Kennung: Częśc nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych wraz z zagospodarowaniem zgromadzonych odpadów w gminie Poniec.
Interne Kennung: Częśc nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych wraz z zagospodarowaniem zgromadzonych odpadów w gminie Rawicz.
Interne Kennung: Częśc nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych wraz z zagospodarowaniem zgromadzonych odpadów w gminie Rydzyna.
Interne Kennung: Częśc nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych wraz z zagospodarowaniem zgromadzonych odpadów w gminie Śmigiel.
Interne Kennung: Częśc nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych wraz z zagospodarowaniem zgromadzonych odpadów w gminie Święciechowa.
Interne Kennung: Częśc nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych wraz z zagospodarowaniem zgromadzonych odpadów w gminie Wijewo.
Interne Kennung: Częśc nr 19