See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Site Oosthove_Nieuwbouw stadshal/evenementenhal_LOT 1 Ruwbouw/Technieken
Beschreibung: Het voorwerp van de opdracht is het bouwen van een nieuwbouw Stadshal/evenementenhal op site Oosthove. De opdracht omvat: - Het bouwen van een evenementenhal – water- & winddicht gebouw. - Alle technische installaties van dit gebouw - De afwerking binnenin het gebouw met inbegrip van het vast meubilair en excl. Tribune en los meubilair. - het onderhoud van de werken gedurende de waarborgperiode en dit tot aan de definitieve oplevering. De opdracht wordt verder gedetailleerd beschreven in de technische voorschriften van het bestek.
Interne Kennung: PPP054-1362/5127/PM_24001_Oosthove_poly_zaal_LOT Ruwbouw/Technieken
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: PM_24001_Oosthove_poly_zaal_LOT Ruwbouw/Technieken_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten