See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: QMMO24-3078 - raamovereenkomst voor levering van werkkledij voor de leden van de vzw Associatie KU Leuven en het Prins Leopold Instituut voor Tropische Geneeskunde
Beschreibung: QMMO24-3078 - Raamovereenkomst voor levering van werkkledij voor de leden van de vzw Associatie KU Leuven en het Prins Leopold Instituut voor Tropische Geneeskunde
Interne Kennung: QMMO24-3078
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - werkkledij voor technische profielen
Beschreibung: Perceel 1 - Werkkledij voor technische profielen
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - Werkkledij type PBM
Beschreibung: Perceel 2 - Werkkledij type PBM
Interne Kennung: 2