2. Verfahren
Verfahren
Titel: ”Dezvoltarea infrastructurii TIC în Orașul Săcueni, jud. Bihor”
Beschreibung: Furnizare aplicații software, echipamente TIC (server, computere desktop, laptopuri, imprimante, terminale informatice, drona, licențe) și servicii conexe, respectiv servicii de instalare programe software și interconectare programe indiferent dacă sunt cele care fac obiectul contractului sau cele deja instalate, respectiv integrarea aplicațiilor noi cu aplicațiile existente, realizând o platformă de servicii online funcțională, în cadrul proiectului: ”Dezvoltarea infrastructurii TIC în Orașul Săcueni, jud. Bihor”. Derularea contractului are în vedere furnizarea de aplicații software, echipamente TIC (server, computere desktop, laptopuri, imprimante, terminale informatice, dronă, licențe) și servicii conexe, respectiv servicii de instalare programe software și interconectare programe indiferent dacă sunt cele care fac obiectul ctr sau cele deja instalate, respectiv integrarea aplicațiilor noi cu aplicațiile existente, realizând o platformă de servicii online funcț finanțat prin PNRR.
Vorherige Bekanntmachung: 106604-2026
Interne Kennung: 4593474/2026/4
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware), 30213300 Tischcomputer, 30231100 Computerterminals, 34711200 Unbemannte Luftfahrzeuge, 30232100 Drucker und Plotter, 48820000 Server, 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung, 72212600 Entwicklung von Datenbank- und Betriebssystemsoftware, 72212732 Entwicklung von Datensicherheitssoftware
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware), 30213100 Tragbare Computer, 30213300 Tischcomputer, 30231100 Computerterminals, 30232100 Drucker und Plotter, 34711200 Unbemannte Luftfahrzeuge, 48820000 Server, 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung, 72212600 Entwicklung von Datenbank- und Betriebssystemsoftware, 72212732 Entwicklung von Datensicherheitssoftware
Menge: 1 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nu este cazul