2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rentgena iekārtas piegāde un uzstādīšana filiālē “Iļģuciems” ES projekta “Infrastruktūras attīstība modernizējot medicīnas tehnoloģijas SIA “Rīgas veselības centrs”” ietvaros
Beschreibung: Rentgena iekārtas piegāde un uzstādīšana filiālē “Iļģuciems” ES projekta “Infrastruktūras attīstība modernizējot medicīnas tehnoloģijas SIA “Rīgas veselības centrs”” ietvaros
Interne Kennung: RVC 2026/5/ERAF
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33111000 Röntgengeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000