2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa fabrycznie nowego pojazdu specjalistycznego 3 – osiowego z zabudową jednokomorową typu śmieciarka zasilanego 100 % napędem elektrycznym”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa nowego pojazdu specjalistycznego 3 – osiowego z zabudową jednokomorową typu śmieciarka z napędem 100 % elektrycznym, wyposażony zgodnie z wymaganiami Zamawiającego opisanymi szczegółowo w Opisie przedmiotu zamówienia
Vorherige Bekanntmachung: 493233-2025
Interne Kennung: EZP-1/EPGK/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust 1 pkt 2) - Zamawiający z uwagi na konieczność uruchomienia umowy pożyczki na zakup przedmiotu zamówienia wyznaczył krótszy termin składania ofert.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144510 Fahrzeuge für Abfall
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak