556290-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen – Mimozáruční a pozáruční servis vozidel značky Volkswagen
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMimozáruční a pozáruční servis vozidel značky Volkswagen
BeschreibungPředmětem Veřejné zakázky je uzavření Rámcové dohody na dobu 48 měsíců pro zajištění mimozáručního a pozáručního servisu a dalších servisních úkonů a služeb na vozidlech značky Volkswagen
Interne KennungSP_16_2025_ONŘ_RD
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50112000 Reparatur und Wartung von Personenwagen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenV souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ si Zadavatel vyhrazuje možnost navýšit finanční rámec až o 400 000,- Kč (čtyři sta tisíc korun českých) oproti finančnímu rámci uvedenému v čl. 2 Rámcové dohody ke dni nabytí účinnosti Rámcové dohody, a to v případě, že dojde k rozšíření vozového parku Zadavatele, k němuž jsou poptávány Služby. Zadavatel si vyhradil možnost změny vybraného dodavatele během trvání Rámcové dohody v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ