55630-2026 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen von Hotels – Rámcová dohoda na zajištění ubytování a stravování při FIS světovém poháru v alpském snowboardingu ve Špindlerově Mlýně v březnu 2026 – služby kategorie „Organizátoři“
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda na zajištění ubytování a stravování při FIS světovém poháru v alpském snowboardingu ve Špindlerově Mlýně v březnu 2026 – služby kategorie „Organizátoři“
BeschreibungPředmět veřejné zakázky (resp. veřejných zakázek zadávaných na základě rámcové dohody) zahrnuje služby ubytování a stravování pro kategorii „Organizátoři“, která je blíže vymezena v části 3 zadávací dokumentace.
Interne KennungUbytování organizátoři
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55100000 Dienstleistungen von Hotels
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55110000 Hotel-Übernachtungen, 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste
5. Los
LosLOT-0001